DARMOWA DOSTAWA OD 499 PLN

Blog

Cztery żywioły - fundament rzeczywistości
Cztery żywioły - fundament rzeczywistości

Od wieków ludzie fascynowali się czterema podstawowymi żywiołami, które stanowią fundament naszej rzeczywistości - ogniem, wodą, powietrzem i ziemią. Każdy z tych żywiołów ma swoją unikalną symbolikę, która była wykorzystywana w wielu kulturach i tradycjach na całym świecie. W tym artykule omówimy symbolikę czterech żywiołów i ich znaczenie dla naszej egzystencji.

Lunula - symbol kobiecej siły
Lunula - symbol kobiecej siły

Symbol lunuli, zwany również "półksiężycem" lub "półksiężycem z gwiazdą", to popularny motyw występujący w biżuterii i sztuce. Ten charakterystyczny symbol składa się z półksiężyca lub dwóch półkoli ułożonych obok siebie, zwykle z małą gwiazdą wewnątrz. Jest to motyw, który jest ściśle związany z historią, religią i kulturą wielu narodów i ludów na całym świecie.

Jak tworzymy biżuterię?
Jak tworzymy biżuterię?

Jak tworzymy biżuterię?

Biżuteria FEERIE tworzona jest od początku do końca w Polsce. Łączymy nowoczesne technologie z tradycyjnym jubilerstwem, dzięki czemu nasze produktu charakteryzują się wysoką jakością przy zachowaniu ręcznej obróbki nadającej "dusze" wykonanej biżuterii.

Jak dbać o biżuterię?
Jak dbać o biżuterię?

Jak dbać o biżuterię?

FEERIE to biżuteria wykonana ze srebra 925 oraz mosiądzu pokryta 18 karatowym złotem. Łączymy te trzy materiały, aby uzyskać optymalną wytrzymałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne, co pozwala przy odpowiedniej pielęgnacji na zachowanie blasku biżuterii przez długi czas.

Wszystkie wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl